DZIEŃ 1

Bądź na bieżąco z poczynaniami naszych rekordzistów. Codziennie nowa porcja zdjęć, filmów i informacji z Rekordu!

REKORD POLSKI KOBIET 40-WAY

IMG_2080 IMG_2194

Czekacie na wieści, prawda ? 🙂

Dziś jedyny dzień bicia Rekordu Polski Kobiet!

Dziewczyny zaczęły przygotowania do bicia Rekordu Polski Kobiet o 9.30 rano przygotowaniem formacji na ziemi.

O godz 11tej poszedł pierwszy wylot, a po dwóch godzinach drugi.

W pierwszym wylocie zgodę na złapanie chwytów miały pierwsze zippery, tuż  przy bazie, a pozostałe osoby miały tylko być na swoim miejscu.

Po pierwszym skoku uczestniczki rekordu usłyszały od organizatora Rekordu Polski Kobiet -Dariusza Filipowskiego „Dafiego” ze SKYDIVE.PL- że jak na pierwszy skok – nie jest źle, ale do zamknięcia całej formacji jeszcze trochę brakuje…

Po małej zmianie w składzie bazy, ok 13tej dziewczyny poleciały drugi skok i w tej chwili czekają na jego analizę i ewentualne zmiany.

Tymczasem w Klatovy jest bardzo gorąco i mocno wzrosła siła wiatru.

Trzymajcie kciuki za nowy Rekord Polski Kobiet!

organizator : skydive.pl

REKORD POLSKI KOBIET 40-WAY

IMG_5974

IMG_6862

Po dłuższej przerwie w ciągu dnia,  spowodowanej bardzo wysoką temperaturą i dużymi podmuchami wiatru,  po 3 skoku organizator Rekordu Polski Kobiet – Dariusz Filipowski „Dafi” ze Skydive.pl – dokonał zmian w ustawieniu formacji. W tej  chwili o godzinie 17tej ponownie startują 2 sky-vany z 4o-oma kobietami na pokładzie.Od pierwszego skoku na wysokości 3 900 m w samolotach spadochroniarki korzystają z tlenu aż do momentu wyjścia z samolotów. Tym razem samoloty wejdą na wysokość 5 600 m. i to jest  4 próba złożenia formacji i ustanowienia nowego, o wiele większego niż do tej pory, rekordu Polski kobiet.

Trzymamy kciuki !

organizator: Skydive. pl

REKORD POLSKI KOBIET 40-WAY

IMG_6432 IMG_6441

Nie udało się złożyć formacji 38-osobowej w ostatniej dziś – piątej próbie pobicia Rekordu Polski Kobiet. Było naprawdę bardzo blisko, gripy chwyciło 35 dziewczyn i niewiele zabrakło do sukcesu!  Dlatego jutro, o godzinie 7 rano dziewczyny postanowiły jeszcze raz spróbować złożyć formację 34- osobową – to będzie naprawdę ostatni skok w Rekordzie Polski Kobiet.

Skok zostanie wykonany z wysokości 6000 m.

Trzymamy kciuki!

Od godziny 8ej rano zaczną się przygotowania do Play Rekord Polski 100-way

Organizator: Skydive.pl