LOAD-ORGANIZERZY

Load-organizerzy to najważniejsze osoby w rekordzie Polski. Są odpowiedzialni za bardzo dokładną analizę każdego skoku i podjęcie szeregu decyzji dotyczących pozycji skoczków oraz ich pracy. Często, dla dobra powodzenia rekordu, zmuszeni są do podejmowania trudnych decyzji tj. wykluczenia zawodników i zastąpienia ich osobami z grupy Alpha Team.

Dariusz Filipowski

Dariusz Filipowski

kapitan zespołu

Najbardziej utytułowany polski skoczek spadochronowy. Rekordzista świata, wielokrotny mistrz i rekordzista Polski. Instruktor w szkole Skydive.pl.

Wielokrotny organizator imprez BIGWAY’owych w tym dwóch poprzednich rekordów Polski oraz legendarnych, międzynarodowych eventów Euro Bigway Camp 2009-2012.
Jest zawodnikiem Un4Given - najlepszej polskiej drużyny 4-way ostatniej dekady.

W komitecie organizacyjnym Play Rekordu Polski 100-way jest głównym selekcjonerem.

Marek Nowakowski

Marek Nowakowski

Polska legenda 4-way’a i kapitan Un4Given - najlepszej polskiej drużyny ostatnich lat. Wielokrotny mistrz Polski w RW-4. Instruktor tandemowy i AFF. Rekordzista i load-organizer w ostatnich rekordach Polski.

Obecnie instruktor w tunelu aerodynamicznym FLYSPOT w Warszawie.

Sebastian Dratwa

Sebastian Dratwa

Ponad 22 lata w sporcie i ponad 8500 wykonanych skoków. Jeden z najbardziej doświadczonych instruktorów spadochronowych w Polsce - związany ze strefą zrzutu Sky Camp.

Coach RW, a także uczestnik i load organizer wielu rekordów Polski w tym aktualnego 70-way z 2012 roku.
9-krotny i aktualny Mistrz Polski w RW-4 (Psycho Team oraz Un4given), reprezentant Kadry Narodowej w Canopy Pilotingu od 2012 roku.